506 024 868 biuro@oletours.pl

Sternik motorowodny

Zrób sobie prezent lub komuś bliskiemu. 

Wspaniałe doświadczenie dla Niego, dla Niej, dla Ciebie!:)Kurs na stopień sternika motorowodnego. Bo warto jest dawać przeżycia, zamiast rzeczy. To właśnie przeżycia na długo pozostają w naszej pamięci.

Ktoś z Twoich bliskich chciałby poszaleć na motorówce, albo popływać „ spacerowo” podziwiając uroki Puszczy Kozienickiej?

Zawsze fascynowały Cię lub kogoś z Twoich bliskich sporty motorowodne? Od dzieciństwa marzysz o tym, żeby móc posterować motorówką .? W tym momencie możesz spełnić swoje marzenia. Patent Sternika Motorowodnego pozwoli Ci nabyć umiejętności prowadzenia łodzi motorowodnych oraz manewrowania w porcie. Dzięki egzaminom na koniec zajęć teoretycznych i praktycznych uzyskasz wszystkie potrzebne uprawnienia otwierające przed Tobą drzwi do świata sportów motorowodnych. Od teraz już zawsze będziesz mógł bez żadnych ograniczeń pływać łodziami i jachtami o napędzie silnikowym. Nie czekaj dłużej i zasiądź za sterami prawdziwej motorówki! 

Prezent obejmuje:
Szkolenie teoretyczne (budowa łodzi i silników, locja, nawigacja, pierwsza pomoc i ratownictwo, teoria manewrowania, przepisy, meteorologia),
Szkolenie praktyczne na łodziach motorowodnych,

Możliwość uzyskania patentu sternika motorowodnego (umożliwiającego prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych oraz jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie 2 Mm w porze dziennej).

Jak zamówić Prezent ?

napisz do nas lub zadzwoń: biuro@oletours.pl lub tel 506024868


Chcesz poszaleć na motorówce, a może wolisz ewolucje na wodzie skuterem wodnym?

Jeśli lubisz adrenalinę – ten kurs jest dla Ciebie!

Zapraszamy na szkolenie na stopień sternika motorowodnego. Po uzyskaniu patentu możesz prowadzić łodzie motorowe bez ograniczenia mocy silnika po wodach śródlądowych oraz prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu,
w porze dziennej.

Tym razem szkolimy się na akwenie wodnym w Kozienicach

na terenie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu,

Terminy

06- 13.04.2019

11- 19.05.2019

03- 10.08.2019

14- 22.09.2019


kolejne terminy podamy wkrótce

cena: 390 pln

cena nie zawiera opłaty za egzamin i wydanie patentu ( wpłacane Komisji Egzaminacyjnej i PZMINW)

 

Zapisy i szczegóły pod numerem telefonu: 506 024 868

lub

zgłoszenia poprzez formularz poniżej

 

Zgłoś udział w kursie sternika motorowodnego

12 + 10 =

Integracyjne Biuro Podróży

 

Ole Tours
E-mail: biuro@oletours.pl
mobile: 506 024 868
ul. Piotrowicka 11 | 26-630 Jedlnia Letnisko