506 024 868 biuro@oletours.pl

Kursy Żeglarskie

Żeglarstwo – niegdyś odmiana transportu, dziś dyscyplina sportów wodnych, oraz rodzaj turystyki
lub rekreacji, a także forma szkoleń – zarówno dla późniejszych marynarzy, oficerów i kapitanów jednostek, jak i jako tzw. szkoła charakterów dla młodzieży. Żeglarstwo uprawiane jest na jednostkach pływających napędzanych siłą wiatru za pośrednictwem żagli.

Sternik motorowodny

Chcesz poszaleć na motorówce, a może wolisz ewolucje na wodzie skuterem wodnym? Jeśli lubisz adrenalinę- ten kurs jest dla Ciebie! Zapraszamy na szkolenie na stopień sternika motorowodnego.

Po uzyskaniu patentu możesz prowadzić łodzie motorowe  bez ograniczenia mocy silnika po wodach śródlądowych oraz prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Kursy Nurkowania

Certyfikat nurka jest dokumentem potwierdzającym posiadane umiejętności i niezbędną wiedzę aby móc samodzielnie nurkować. Bez niego trudno będzie podziwiać kolorowe rafy, wrakiczy atrakcje krakowskiego Zakrzówka. Spośród wielu międzynarodowych organizacji zajmujących się szkoleniem wybraliśmy PADI (Profesional Association of Diving Instruktors), największą i znaną
w każdym zakątku świata. Doskonale opracowany system szkolenia oraz materiały szkoleniowe pozwalają w prosty i bez stresowy sposób zostać certyfikowanym nurkiem.

Kursy Pierwszej Pomocy

Wszystkie terminy kursów uzgadniamy indywidualnie z zaintersowanymi.

Termin i miejsce kursu dopasujemy do Twoich potrzeb.

Kurs prowadzony jest na zasadzie ćwiczeń praktycznych wspieranych teorią oraz prezentacją poszczególnych czynności wykonywanych podczas ratowania życia.  Zakończenie szkolenia jest
w formie testu, którego zaliczenie na minimum 75% zapewnia międzynarodowy certyfikat EFR, honorowany przez wiele instytucji i organizacji – ważny 2 lata.

 

Kurs SRC

W składzie załogi każdego jachtu mającego na pokładzie zarejestrowaną „UKF-kę”, czyli radiostację VHF pracującą w tzw „pasmie morskim” (czyli każdego jachtu morskiego) musi znajdować się osoba mająca uprawnienia do jej obsługi, niezbędne żeglarzom planującym prowadzić rejsy morskie.

Integracyjne Biuro Podróży

 

Ole Tours
E-mail: biuro@oletours.pl
mobile: 506 024 868
ul. Piotrowicka 11 | 26-630 Jedlnia Letnisko