Strona główna WYCIECZKI SZKOLNE JEDNODNIOWE!

WYCIECZKI SZKOLNE JEDNODNIOWE

Żeglarskie klimaty – tuż obok Radomia!

Nie ma to jak klasowa wycieczka, szczególnie gdy pogoda dopisuje. Jest zabawa, są atrakcje, pozostają wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia oraz filmy. Warunek jest jeden – to musi być FAJNE miejsce. I najlepiej niezbyt daleko, bo przecież wycieczki szkolne jednodniowe nie są po to, by cały dzień spędzić w autokarze. Dla mieszkańców Radomia i okolic mamy dobrą informację, bo jest takie miejsce, idealne na jednodniowe wycieczki dla szkół, przedszkoli oraz innych grup zorganizowanych:

Woda, las, przyroda, aktywna rekreacja, ognisko i mnóstwo radości!

GDZIE?  Zalew Siczki, Przystań Jachtowa IKAR!

Wycieczki szkolne jedniodniowe – Program pobytu

Nasza oferta skierowana jest do wychowawców grup szkolnych, a także przedszkolnych (zakres wiekowy: od 5 do 13 lat).

Proponujemy dwa podstawowe warianty programu jednodniowej wycieczki szkolnej. Można je ewentualnie uzupełnić (po wcześniejszych uzgodnieniach) o dodatkowe elementy (np. o pogadankę żeglarską). W przypadku, gdyby pogoda spłatała figla, zawsze mamy w zanadrzu jakieś opcje zamienne – u nas dzieci nigdy się nie nudzą!

Wariant 1

Wodna rekreacja na kajakach lub rowerach wodnych plus OGNISKO!

Wariant 2

Szaleństwa w parku linowym plus OGNISKO!

Jeżeli chodzi o ognisko…

W ramach programu wycieczki zapewniamy wikt ogniskowy włącznie z napojami – nie trzeba zabierać ze sobą prowiantu! Szczegóły oczywiście do uzgodnienia.

Jeżeli chodzi o cenę…

Ze względu na to, że liczba dzieci w grupach może być różna, a także różny może być przebieg samej wycieczki, koszt jednodniowej wycieczki szkolnej uzgadniamy zawsze indywidualnie. Staramy się być pod tym względem konkurencyjni 🙂

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo…

Podczas pobytu w Przystani Jachtowej IKAR opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowany personel: certyfikowani instruktorzy żeglarstwa, ratownicy WOPR oraz opiekunowie grup kolonijnych. Podczas zajęć na wodzie dzieci są obowiązkowo wyposażane w kamizelki ratownicze, a kontrola WOPR odbywa się zarówno z lądu, jak i z motorówki.

Poziom trudności tras w parku linowym jest zawsze dostosowany do wieku uczestników. Wszystkie dzieci przechodzą także podstawowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa przed rozpoczęciem każdych zajęć.

Z

Wszelkie inne kwestie…

Najlepiej jest po prostu do nas zadzwonić, napisać, albo przyjechać.

Dzieci oczywiście powinny być ubrane stosownie do warunków pogodowych oraz prowadzonych zajęć. My ze swej strony zapewniamy wszelkie informacje odnośnie do wyposażenia dzieci, które odpowiednio wcześniej przekazujemy wychowawcom grup, aby mogli się z nimi zapoznać również rodzice.

Polecamy też, by zerknąć sobie na naszą zakładkę o podobnym charakterze – PÓŁKOLONIE ŻEGLARSKIE – w celu uzupełnienia informacji.

Jak zarezerwować termin?

Lub po prostu: wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z Tobą.

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Oleś. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

8 + 6 =

Organizatorem jest Stowarzyszenie Klub Żeglarski Ikar Jedlnia Letnisko.
Powyższe informacje nie są ofertą handlową Oletours – blog Kasi Oleś.