3 x R Rywalizacja, rozrywka, relax

Rywalizacja, rozrywka, relax, różni ludzie – podobne zamiłowania.
W dniach 22- 25.06.2014 zorganizowaliśmy Integracyjne Regaty Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Osób Niepełnosprawnych  “Szansa”.

Podczas tych trzech dni działo się wiele.
Oprócz żeglowania w  promieniach słońca, w pięknych okolicznościach przyrody i wspaniałej zabawy z rewelacyjnymi ludźmi, snuliśmy nowe plany, podsumowaliśmy dotychczasowe dokonania.
Odbyło się również Walne Zgromadzenie podczas, którego wybrano nowy zarząd Stowarzyszenia. Jestem w Nim v-ce prezesem i zamierzam nabrać wiatru w żagle nowych działań. Dołączyli do Nas również Nowi Członkowie- Witamy i Dziękujemy za przybycie Liczę na Was, Wasze pomysły oraz Wasz zapał. Bez Was nie byłoby Nas, bo Stowarzyszenie to nie tylko twór prawny, to ludzie i klimat, to działania i pomysły, które są początkiem planu, planu realizowanego przez Nas. Moja załoga, choć dopiero pierwszy, ale mam nadzieje nie ostatni raz, spisała się na medal, a nawet na dyplom z III miejscem;) A skład mojej załogi był taki: Oleśka zwana K.Oleś, Budda, Żeglarz, Przemo, Karolina i Adam. To dopiero początek, mam nadzieję nie kończącej się przygody. Mamy w planach m.in. już we wrześniu Integracyjny Rejs nurkowo żeglarski, podczas, którego osoby sprawne i nie do końca sprawne pożeglują i ponurkują w otoczeniu mazurskiej fauny i flory.

Zapraszamy do udziału!!!

A z moją załogą do zobaczenia jeszcze w te wakacje:)))

Zdjęcia z częsci oficjalnej, jak i tej nieoficjalnej, muzyczno ogniskowej;)
Autorami zdjęć są Paweł i Adam- dzęuje za miły dla oka widok